//
Apie mane
12085038_508565759306798_238865372_o

Aleksandro Terzievo nuotrauka

Esu optimistė, svajotoja, ne kartą drąsiai verčiau naują gyvenimo puslapį. Žaviuosi naujomis pradžiomis ir mokausi kurti tęsinius, ne tik pabėgimų pabaigas. Meilės emigrantė, įsikūrusi Pietryčių Bulgarijoje. Kad ir kur begyvenčiau, ieškau žmonėsi bendrumo. Noriu kurti tiltus.

Profesija – žurnalistė. Prigimtis – pleputė. Stebėjimo laukas – žmonės ir jų pasirinkimai. Įkvepia – spalvotos sezoninės daržovės, debesų figūros, brėkštantis rytas, avys už lango ir talentingai savo 24 valandas padauginantys žmonės.

Kliukarka – bulgariškai smalsi pleputė, gandų ir paskalų nešiotoja. Neišvengianti kliurkų, kartais prikarksianti ko nereikia, dažnai klausianti ne tik kas, kur, kada, bet ir kodėl. Šiame tinklaraštyje dalinsiuosi savo įkvėpimo šaltiniais ir sustojimais pamąstyti. Fiksuosiu savo pažintį su Bulgarija.

Apie tinklaraštį svajojau seniai, bet reikėjo sulaukti 30-ies, kad ryžčiausi pirmajam bandymui. Pirmi kartai – jaunystės garantas, o laimė juk ir yra procesas, o ne rezultatas. Mano laimė.

Tikiu, kad dalinimasis savo atradimais, įkvėps daug naujų procesų.

Justina Mikeliūnaitė

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 187 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

#nofilter #nature #flowers #blossom #colours #outdoors #summer #bulgaria #kliukarkablog #village #beauty Sekmadienio spalvos. #vasara #gyvenimasBulgarijoje #daržogėrybės #skonisirkvapas #summergarden #sundayoutdoors #green #ecofriendly #mykindofjungle #garden #kliukarkablog Lėtas sekmadienis, lėtas gyvenimas, daugiau spalvų. #slowsunday #gardencolors #lillies #flowers #moment #joy #beautyisaroundus #kliukarkablog  #exploringlife #nofilter Tuti ta tuti tuti ta bulgariškai:) #tutita #bulgarianmusic #folkupgrade #bgradioawards Vasaros meniu. Kai norisi gaivos ir lengvumo, o šokinėjimas per bangas numatytas už mėnesio. #summermeniu #melon #fresh #green  #sweet Vakariniai pasivaikščiojimai ir atradimai. Pavasarinės pievos margumai vis labiau vilioja stipriau nei švytintys ekranai. #ritualai #seasonalbeauty #blossom #meadow #eveningwalks #outdoors #summersmell #naturephotography #exploringbulgaria #kliukarkablog
%d bloggers like this: