//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Uncategorized

Apie vėją ir jo nematomus žaidimus

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Audringiausias mano gimtadienis, tiesiogine prasme. Palanga, 2011 m.

Koks apgaulingas gali būti vaizdas žvelgiant pro langą į tolį, aukščiau medžių viršūnių. Šviečianti saulė,  žydras dangus , plaukiantys debesys. Šviesu. Rodės, šilta. Nepastebėjau vėjo. Kartais jis ūžia taip stipriai, tarsi už lango  visas švilpynių švilpikų choras būtų susirinkęs ir pūstų iš visų jėgų. Šįkart ūžesio girdėti nebuvo, ramuma. Priėjus arčiau lango buvo matyti svyruojančios medžių viršūnės. Iš toliau – tik stogai ir debesys. Jie plaukė ramiai, kartais, rodės, stabteldami, į apačioje šėlstantį vėją nekreipdami dėmesio.

Lauke susitikimo su vėju išvengti buvo sunku. Jis  pasisveikino stipriu gūsiu į veidą. Šiltas, draugiškas, bet išdykęs – suvėlė plaukus kaip reikiant. Pavasariniai rūbai šildė pakankamai, srautas buvo nežvarbus, bet labai gyvybingas.  Jaučiausi taip, lyg kūnas būtų likęs namuose susuktas į šiltą minkštą patalą, o galva kaip sviedinys paleistas per tinklą ir mušinėjama žaidėjų ar kaip badmintono muselė, skriejanti nuo raketės prie raketės, lyg karusėlėse.

Toks vėjas glumina, bet taip įžūliai kviečia atitrūkti nuo kasdienybės ir ragina neapkiausti. Pravėdinti mintis kartais verta, o vėjuotos dienos gali virsti gaiviomis. Man jos tikresnės. „Vėjas orui kaip charizma žmogui“, – pamaniau šukuodamasi.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 196 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Blagoevgrade vyksta karšto vyno festivalis. Jei paskubėsit, dar spėsit ir ryt:) Apie Kalėdas įprastai pradedu galvoti gruodžio vidury, bet šiandien nuotaika jau šventinė, klausant bulgariško roko koncerto su karštu vynu. Ruduo plaukuose, kiemuose, daržuose ir lėkštėse. 
Maistas šildo, gydo ir įkvepia, jungia ir yra puiki pokalbių tema.
Apie virtuvės reikalus labai skaniai paplepėjom su profesionalia kulinare @baltutyt Apie jos kelią iš Mažeikių į Sofiją skaitykite www.kliukarka.wordpress.com Rudens magija.
Obuolių kambarys sename name.
Kieme kvepia šlapiais lapais ir raudonskruosčiais vaisiais.
Pyragai, kokteiliai ir dantų galandinimas. Viskam savo laikas.
#applemania #autumnvibes #reserve #readyforwinter #oneappleadaykeepsthedoctoraway #applesmell #savings #blogger #kliukarkablog #bloggerlife #bulgarianautumn #novemberjoys Kai galvoje pilka, kartais tereikia pažiūrėti sau po kojomis. 
#rudenssapnai #autumnvibes #autumnperson #bulgariannature #slowliving #colourfullife #enjoyingthemoment #sunnyday #hereandnow #inspiration #weekendoutdoors Ši pasaka ne mano - ji Šiaurės jūros undinės. Galim grįžti į praeities vietas, bet grįžti į tuomečius save - suktas reikalas. 
Lyg ir tas pats, 
Lyg visai kitas.
#vidiniaidialogai #siauresjura #kelioneslaiku #talkingtomyself Va toks vat ūkanotas nutiko šis rytas. Rūkas išsisklaidė, saulė iš debesų patalų išsirangė, bet tos rudens miglos liko mintyse - jaukuma, ramuma, arbatos su medumi, knygos ir adijalai. Rudens aš vis tik vaikas. #nofilter #autumnvibes #octobermorning #foogy #mysterious
%d bloggers like this: