//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Uncategorized

Apie vėją ir jo nematomus žaidimus

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Audringiausias mano gimtadienis, tiesiogine prasme. Palanga, 2011 m.

Koks apgaulingas gali būti vaizdas žvelgiant pro langą į tolį, aukščiau medžių viršūnių. Šviečianti saulė,  žydras dangus , plaukiantys debesys. Šviesu. Rodės, šilta. Nepastebėjau vėjo. Kartais jis ūžia taip stipriai, tarsi už lango  visas švilpynių švilpikų choras būtų susirinkęs ir pūstų iš visų jėgų. Šįkart ūžesio girdėti nebuvo, ramuma. Priėjus arčiau lango buvo matyti svyruojančios medžių viršūnės. Iš toliau – tik stogai ir debesys. Jie plaukė ramiai, kartais, rodės, stabteldami, į apačioje šėlstantį vėją nekreipdami dėmesio.

Lauke susitikimo su vėju išvengti buvo sunku. Jis  pasisveikino stipriu gūsiu į veidą. Šiltas, draugiškas, bet išdykęs – suvėlė plaukus kaip reikiant. Pavasariniai rūbai šildė pakankamai, srautas buvo nežvarbus, bet labai gyvybingas.  Jaučiausi taip, lyg kūnas būtų likęs namuose susuktas į šiltą minkštą patalą, o galva kaip sviedinys paleistas per tinklą ir mušinėjama žaidėjų ar kaip badmintono muselė, skriejanti nuo raketės prie raketės, lyg karusėlėse.

Toks vėjas glumina, bet taip įžūliai kviečia atitrūkti nuo kasdienybės ir ragina neapkiausti. Pravėdinti mintis kartais verta, o vėjuotos dienos gali virsti gaiviomis. Man jos tikresnės. „Vėjas orui kaip charizma žmogui“, – pamaniau šukuodamasi.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir  dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: