//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Uncategorized

Apie vėją ir jo nematomus žaidimus

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Audringiausias mano gimtadienis, tiesiogine prasme. Palanga, 2011 m.

Koks apgaulingas gali būti vaizdas žvelgiant pro langą į tolį, aukščiau medžių viršūnių. Šviečianti saulė,  žydras dangus , plaukiantys debesys. Šviesu. Rodės, šilta. Nepastebėjau vėjo. Kartais jis ūžia taip stipriai, tarsi už lango  visas švilpynių švilpikų choras būtų susirinkęs ir pūstų iš visų jėgų. Šįkart ūžesio girdėti nebuvo, ramuma. Priėjus arčiau lango buvo matyti svyruojančios medžių viršūnės. Iš toliau – tik stogai ir debesys. Jie plaukė ramiai, kartais, rodės, stabteldami, į apačioje šėlstantį vėją nekreipdami dėmesio.

Lauke susitikimo su vėju išvengti buvo sunku. Jis  pasisveikino stipriu gūsiu į veidą. Šiltas, draugiškas, bet išdykęs – suvėlė plaukus kaip reikiant. Pavasariniai rūbai šildė pakankamai, srautas buvo nežvarbus, bet labai gyvybingas.  Jaučiausi taip, lyg kūnas būtų likęs namuose susuktas į šiltą minkštą patalą, o galva kaip sviedinys paleistas per tinklą ir mušinėjama žaidėjų ar kaip badmintono muselė, skriejanti nuo raketės prie raketės, lyg karusėlėse.

Toks vėjas glumina, bet taip įžūliai kviečia atitrūkti nuo kasdienybės ir ragina neapkiausti. Pravėdinti mintis kartais verta, o vėjuotos dienos gali virsti gaiviomis. Man jos tikresnės. „Vėjas orui kaip charizma žmogui“, – pamaniau šukuodamasi.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 188 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Ši vasara buvo turtinga ir darbais, ir lietumi gausi, bet rugpjūtis itin dosnus kasdienių stebuklų ir gėrio, kuris visad buvo šalia, tik ne visad rasdavau laiko neva svarbių darbų sąraše. Lietuvoje darau pauzę, o tam tobulai tiko maudynės ežere, plaukimas laivu, draugų sąskrydis gimtam vienkiemyje, kur praleidau pirmus pusantrų savo gyvenimo metų ir iki šiol jaučiu ypatingą ryšį,  vaikščiojimas basomis, alyviniai obuoliai, cukinijos ir  žirniai. O geriausias šios vasaros nutikimas - atostogos su mama, pirmąsyk tik dviese. #summertimefun #treasures #momanddaughter #familytime #doublepower #holidays Šeima svarbiausia. #family #swan #united #strong #birds #beautifulnature #lakesidelife #relax Labas rytas. Norėčiau taip pradėti kiekvieną dieną. #morningmotivation #freshwoman #lake #trakai #slowliving #norush #kliukarkaonholidays Kai niekur neskubi, atsiveria grožiai ir likimas dosnus malonumų.  #timewithmum  #enjoyingthemoment  #norush #travelphotography #dvaras #localtravel #exploringlithuania #daytrip #summertime #beautifullakeview #landscape #history #kliukarkaonholiday Tobulas vakaras. #calm #relax #lakeside #beautifullithuania #trakai #localtravel #holidayswithmum #resting #nature #summervacation #backhome #exploringlithuania #beautifulnature #sirdisdainuoja #realisbeautiful #trakupilis #kliukarkaonholiday #panevezys #konservufabrikas #zirneliai #refresh #peas #krantogatvė #art #photografy #blackandwhitephoto #teamwork #townhistory #mondaywalk #exploringthetown
%d bloggers like this: