//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Meilė sau, Pažintis su savimi, Uncategorized, Įpročiai

Naujųjų pažadai ir sausio nusivylimai arba ką daryti, kad metų pradžia būtų su pliuso ženklu

Gruodžio 31-ąją dažnai ranka, klavišais ar bent mintyse dėliojame tikslus bei pažadus ir su viltimi laukiame naujos pradžios, kai būsime geresni, gražesni, sveikesni, lieknesni, profesionalesni, sėkmingesni ir viduj ramesni. O išties dažnai pirmosiomis metų dienomis tiesiog keistai jaučiamės ir ilgiau pagalvojame prieš rašydami datą ir pamažu įsitraukiame į rutiną. Po audringesnių švenčių minusas gali būti ir piniginėje, ir kuriam laikui mintyse. Sausį atrodo, kad visi metai dar prieš akis ir laiko tikslams įgyvendinti – į valias. Tačiau metų gale didysis planas lieka tik dar vienu sąrašu, kurio punktus galime permesti į kitus metus, patys menkai tikėdami, kad planai taps realybe ir pažadus laikydami tiesiog šventiniu ritualu.

Man nusivylimai nepatinka. Neįgyvendinti planai verčia klausti savęs kodėl – nemoku, negaliu, tingiu, nesugebu, o gal nenoriu? Tikslus, norus, idėjas ėmiau žymėtis ne tik metams, bet ir dalinti mėnesiams, taip pat jau daug metų gyvenimo neįsivaizduoju be darbo kalendoriaus, kur žymiuosi ne tik susitikimų ar kelionių datas, idėjas straipsniams, bet ir buitį palengvinančius priminimus. Šiandien ne prie visų mėnesio planų galiu dėti pliusiukus, bet tai rodo, kad ne aklai laikausi plano ir žūtbūt įgyvendinu, ką sumaniau, o mėgaujuosi procesu, darau pauzes ir  leidžiu tikslams išsigryninti. Dėliodama pliusus analizuoju, kam skyriau daugiausia laiko, jėgų, ką dariau su didžiausiu džiugesniu, o ką prisiversdama. Kas išties yra tikslas, o kurie norai – tik priemonės jo siekti. Kurie norai mano, o kurie išgirsti ar nesąmoningai primesti aplinkos – kokia turėčiau būti, ką veikti, ko išmokti. Šiuos laidoju. Svarstau, kurias pareigas galima palengvinti ar perleisti kitiems, kas įkvėptų dar aktyviau veikti. Ir kas mėnesį tas planas vis labiau mano.

Gera vartant užrašus matyti, kad sausis – puiki metų pradžia ir visi tikslai įgyvendinami arba transformuojami į geresnius, jei jie to verti.

 • Dažniau skaityti popierines knygas (2) – √
 • Asmeninis tobulėjimas (webinarai – 7) – √
 • Kelionės (Мakedonija, Poleto ) – √
 • Daugiau skaitytojų (skaitomiausias Kliukarkos tekstas nuo blogo pradžios) – √
 • Nauji būdai dalintis patirtimi (interviu Euroblogui) – √
 • Rutina lauk iš virtuvės, nauji receptai – √
 • Rytinė mankšta kasdien – √
 • Nepamiršti padėkoti – √

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 188 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Ši vasara buvo turtinga ir darbais, ir lietumi gausi, bet rugpjūtis itin dosnus kasdienių stebuklų ir gėrio, kuris visad buvo šalia, tik ne visad rasdavau laiko neva svarbių darbų sąraše. Lietuvoje darau pauzę, o tam tobulai tiko maudynės ežere, plaukimas laivu, draugų sąskrydis gimtam vienkiemyje, kur praleidau pirmus pusantrų savo gyvenimo metų ir iki šiol jaučiu ypatingą ryšį, vaikščiojimas basomis, alyviniai obuoliai, cukinijos ir žirniai. O geriausias šios vasaros nutikimas - atostogos su mama, pirmąsyk tik dviese. #summertimefun #treasures #momanddaughter #familytime #doublepower #holidays Šeima svarbiausia. #family #swan #united #strong #birds #beautifulnature #lakesidelife #relax Labas rytas. Norėčiau taip pradėti kiekvieną dieną. #morningmotivation #freshwoman #lake #trakai #slowliving #norush #kliukarkaonholidays Kai niekur neskubi, atsiveria grožiai ir likimas dosnus malonumų. #timewithmum #enjoyingthemoment #norush #travelphotography #dvaras #localtravel #exploringlithuania #daytrip #summertime #beautifullakeview #landscape #history #kliukarkaonholiday Tobulas vakaras. #calm #relax #lakeside #beautifullithuania #trakai #localtravel #holidayswithmum #resting #nature #summervacation #backhome #exploringlithuania #beautifulnature #sirdisdainuoja #realisbeautiful #trakupilis #kliukarkaonholiday #panevezys #konservufabrikas #zirneliai #refresh #peas #krantogatvė #art #photografy #blackandwhitephoto #teamwork #townhistory #mondaywalk #exploringthetown
%d bloggers like this: