//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Pažintis su savimi

Apie daiktų atostogoms pakavimo ypatumus

DSC06035Savaitė prie jūros. Karšta, kaip pragare. Rodos, pakaktų maudymosi kostiumėlio, šortų, keleto maikučių ir suknelių. Pirminis naivus įsivaizdavimas leidžia net pasvajoti apie keliavimą su didesne rankine. Tačiau kelioninio krepšio dugne nugula keletas paplūdimio rankšluosčių, basutės, trys maudymosi kostiumėliai (kam rinktis dabar, jei galvą sukti galėsiu kasryt), keturios suknelės, dveji šortai, mini sijonas, ketverios bliuskutės, patogios sijonkelės, džinsai ir švarkelis, jei netikėtai atšaltų, kosmetinė, kremai nuo saulės, skėtis. Į rankinuką keliauja keletas papuošalų, užrašų knygelė planšetinis kompiuteris, fotoaparatas, diktofonas – visiems gyvenimo atvejams.

Tuomet seka galvojimas ar tikrai visko prireiks, ar užsidarys bagažinė, kai savuosius krepšius, paruoštus visiems gyvenimo atvejams, sudės visi penki keleiviai. Koks šansas, kad net jei kokią dieną palis, man reikės odinio švarkelio? Ar tikrai kas vakarą norėsiu puoštis skirtinga suknele, juk eisime tik pasivaikščioti pajūriu ar pasėdėti pajūrio kavinukėse. Gal vieną komplektą galiu vilktis kelionei? Gal pakaks jei ne vieno, tai dviejų maudymosi kostiumėlių? Gal į mano atlaisvintą krepšį tilps ir ir antrosios pusės kelios poros šortų ir maikučių. Galų gale, gal reik palikt erdvės ir tam atvejui, jei ką nors nusipirksiu pajūry malonių atostogų prisiminimui.

Juk kuo lengvesnis krepšys, tuo lengvesnės atostogos ir tuo labiau visko užtenka. Nes pasiėmus krūvą daiktų, pasigendama būtent smulkmenos, derančios prie jų. Kuo mažiau galvoji, kuo prie jūros pasipuošti, tuo daugiau laiko turi taškyti bangas, degintis statyti smėlio pilis ir stebėti poilsiautojus. Juk jie gali įkvėpti gerokai labiau nei mūsų pačių spinta, kurią mokame mintinai.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir  dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: