//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Pažintis su savimi

Apie daiktų atostogoms pakavimo ypatumus

DSC06035Savaitė prie jūros. Karšta, kaip pragare. Rodos, pakaktų maudymosi kostiumėlio, šortų, keleto maikučių ir suknelių. Pirminis naivus įsivaizdavimas leidžia net pasvajoti apie keliavimą su didesne rankine. Tačiau kelioninio krepšio dugne nugula keletas paplūdimio rankšluosčių, basutės, trys maudymosi kostiumėliai (kam rinktis dabar, jei galvą sukti galėsiu kasryt), keturios suknelės, dveji šortai, mini sijonas, ketverios bliuskutės, patogios sijonkelės, džinsai ir švarkelis, jei netikėtai atšaltų, kosmetinė, kremai nuo saulės, skėtis. Į rankinuką keliauja keletas papuošalų, užrašų knygelė planšetinis kompiuteris, fotoaparatas, diktofonas – visiems gyvenimo atvejams.

Tuomet seka galvojimas ar tikrai visko prireiks, ar užsidarys bagažinė, kai savuosius krepšius, paruoštus visiems gyvenimo atvejams, sudės visi penki keleiviai. Koks šansas, kad net jei kokią dieną palis, man reikės odinio švarkelio? Ar tikrai kas vakarą norėsiu puoštis skirtinga suknele, juk eisime tik pasivaikščioti pajūriu ar pasėdėti pajūrio kavinukėse. Gal vieną komplektą galiu vilktis kelionei? Gal pakaks jei ne vieno, tai dviejų maudymosi kostiumėlių? Gal į mano atlaisvintą krepšį tilps ir ir antrosios pusės kelios poros šortų ir maikučių. Galų gale, gal reik palikt erdvės ir tam atvejui, jei ką nors nusipirksiu pajūry malonių atostogų prisiminimui.

Juk kuo lengvesnis krepšys, tuo lengvesnės atostogos ir tuo labiau visko užtenka. Nes pasiėmus krūvą daiktų, pasigendama būtent smulkmenos, derančios prie jų. Kuo mažiau galvoji, kuo prie jūros pasipuošti, tuo daugiau laiko turi taškyti bangas, degintis statyti smėlio pilis ir stebėti poilsiautojus. Juk jie gali įkvėpti gerokai labiau nei mūsų pačių spinta, kurią mokame mintinai.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 196 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Blagoevgrade vyksta karšto vyno festivalis. Jei paskubėsit, dar spėsit ir ryt:) Apie Kalėdas įprastai pradedu galvoti gruodžio vidury, bet šiandien nuotaika jau šventinė, klausant bulgariško roko koncerto su karštu vynu. Ruduo plaukuose, kiemuose, daržuose ir lėkštėse. 
Maistas šildo, gydo ir įkvepia, jungia ir yra puiki pokalbių tema.
Apie virtuvės reikalus labai skaniai paplepėjom su profesionalia kulinare @baltutyt Apie jos kelią iš Mažeikių į Sofiją skaitykite www.kliukarka.wordpress.com Rudens magija.
Obuolių kambarys sename name.
Kieme kvepia šlapiais lapais ir raudonskruosčiais vaisiais.
Pyragai, kokteiliai ir dantų galandinimas. Viskam savo laikas.
#applemania #autumnvibes #reserve #readyforwinter #oneappleadaykeepsthedoctoraway #applesmell #savings #blogger #kliukarkablog #bloggerlife #bulgarianautumn #novemberjoys Kai galvoje pilka, kartais tereikia pažiūrėti sau po kojomis. 
#rudenssapnai #autumnvibes #autumnperson #bulgariannature #slowliving #colourfullife #enjoyingthemoment #sunnyday #hereandnow #inspiration #weekendoutdoors Ši pasaka ne mano - ji Šiaurės jūros undinės. Galim grįžti į praeities vietas, bet grįžti į tuomečius save - suktas reikalas. 
Lyg ir tas pats, 
Lyg visai kitas.
#vidiniaidialogai #siauresjura #kelioneslaiku #talkingtomyself Va toks vat ūkanotas nutiko šis rytas. Rūkas išsisklaidė, saulė iš debesų patalų išsirangė, bet tos rudens miglos liko mintyse - jaukuma, ramuma, arbatos su medumi, knygos ir adijalai. Rudens aš vis tik vaikas. #nofilter #autumnvibes #octobermorning #foogy #mysterious
%d bloggers like this: