//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Meilė sau

Apie pabėgimus į kitas realybes ir malonius sugrįžimus

574566_435266069848702_1882228059_nKartais taip gera nors mintimis nusikelti į Barseloną ar Porto, kur vėl atostogaus sesė, grįžti į Paryžių, kur pėsčiomis kur akys veda keliavome po miesto gatves su drauge, į gimtą Velžio vienkiemio sodą, Šeduvos parką, Senvagę ar apleistus Molainių gatvės sodus, į Freemantle Vakarų Australijoje, kur pakrantę sau tykiai tyrinėjau kaip vieniša turistė ir Kalifornijos kalvas, kur bėgiodavome ankstyvais rytais su Niujorke sutikta lietuvaite. Į Ramiojo vandenyno bangas, skrodžiamas vandens motociklais. Į Šveicarijos kalnus, apie kuriuos pasakojo pasivaikščiojimų bičiulė, į spalvingą Pietų Ameriką iš meksikietiškų serialų, į knygų tikrovę ar net internetinius žaidimus. Pabėgti į kitą realybę. Ar joje geriau? Ne visada, tiesiog tai atitolina sprendimus, priverčia pamiršti baimes, atsakomybes, darbus. Bent laikinai.

Tik tikrovė ir gyvi žmonės šalia, su kuriais įdomu kalbėti, girdėti virpantį ar džiaugsmingą balsą, matyti šypsenai prieš startą kilti besiruočiančius lūpų kampučius, kurių plaukus žaismingai velia vėjas, kurie vis nevalingai kumšteli tau į petį laukdami pritarimo, kuriuos gali paliesti, užuosti, jausti, juoktis kartu lyg būtumėt tik dviese visame pasaulyje, kurių žvilgsnis ar judesiai iškalbingesni už tūkstančius žodžių, gerokai labiau įkvepia – gyventi, augti, kurti ir ne bėgti, o dalintis savimi ir savo gyvenimu. Dalintis galima ir keliaujant, ir pažįstant. Ir tos patirties niekas iš mūsų neatims.  Vykstame pabėgti ar pažinti, pamesti ar atrasti? Prisiminti ar užmiršti? Įsikvėpti ar atsikvėpti?  Štai kur klausimas. Trumpos distancijos smagios, kai jos – didelių ar mažų žygdarbių dalis arba starto pozicija.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir  dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: