//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Meilė sau

Apie pabėgimus į kitas realybes ir malonius sugrįžimus

574566_435266069848702_1882228059_nKartais taip gera nors mintimis nusikelti į Barseloną ar Porto, kur vėl atostogaus sesė, grįžti į Paryžių, kur pėsčiomis kur akys veda keliavome po miesto gatves su drauge, į gimtą Velžio vienkiemio sodą, Šeduvos parką, Senvagę ar apleistus Molainių gatvės sodus, į Freemantle Vakarų Australijoje, kur pakrantę sau tykiai tyrinėjau kaip vieniša turistė ir Kalifornijos kalvas, kur bėgiodavome ankstyvais rytais su Niujorke sutikta lietuvaite. Į Ramiojo vandenyno bangas, skrodžiamas vandens motociklais. Į Šveicarijos kalnus, apie kuriuos pasakojo pasivaikščiojimų bičiulė, į spalvingą Pietų Ameriką iš meksikietiškų serialų, į knygų tikrovę ar net internetinius žaidimus. Pabėgti į kitą realybę. Ar joje geriau? Ne visada, tiesiog tai atitolina sprendimus, priverčia pamiršti baimes, atsakomybes, darbus. Bent laikinai.

Tik tikrovė ir gyvi žmonės šalia, su kuriais įdomu kalbėti, girdėti virpantį ar džiaugsmingą balsą, matyti šypsenai prieš startą kilti besiruočiančius lūpų kampučius, kurių plaukus žaismingai velia vėjas, kurie vis nevalingai kumšteli tau į petį laukdami pritarimo, kuriuos gali paliesti, užuosti, jausti, juoktis kartu lyg būtumėt tik dviese visame pasaulyje, kurių žvilgsnis ar judesiai iškalbingesni už tūkstančius žodžių, gerokai labiau įkvepia – gyventi, augti, kurti ir ne bėgti, o dalintis savimi ir savo gyvenimu. Dalintis galima ir keliaujant, ir pažįstant. Ir tos patirties niekas iš mūsų neatims.  Vykstame pabėgti ar pažinti, pamesti ar atrasti? Prisiminti ar užmiršti? Įsikvėpti ar atsikvėpti?  Štai kur klausimas. Trumpos distancijos smagios, kai jos – didelių ar mažų žygdarbių dalis arba starto pozicija.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 196 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Blagoevgrade vyksta karšto vyno festivalis. Jei paskubėsit, dar spėsit ir ryt:) Apie Kalėdas įprastai pradedu galvoti gruodžio vidury, bet šiandien nuotaika jau šventinė, klausant bulgariško roko koncerto su karštu vynu. Ruduo plaukuose, kiemuose, daržuose ir lėkštėse. 
Maistas šildo, gydo ir įkvepia, jungia ir yra puiki pokalbių tema.
Apie virtuvės reikalus labai skaniai paplepėjom su profesionalia kulinare @baltutyt Apie jos kelią iš Mažeikių į Sofiją skaitykite www.kliukarka.wordpress.com Rudens magija.
Obuolių kambarys sename name.
Kieme kvepia šlapiais lapais ir raudonskruosčiais vaisiais.
Pyragai, kokteiliai ir dantų galandinimas. Viskam savo laikas.
#applemania #autumnvibes #reserve #readyforwinter #oneappleadaykeepsthedoctoraway #applesmell #savings #blogger #kliukarkablog #bloggerlife #bulgarianautumn #novemberjoys Kai galvoje pilka, kartais tereikia pažiūrėti sau po kojomis. 
#rudenssapnai #autumnvibes #autumnperson #bulgariannature #slowliving #colourfullife #enjoyingthemoment #sunnyday #hereandnow #inspiration #weekendoutdoors Ši pasaka ne mano - ji Šiaurės jūros undinės. Galim grįžti į praeities vietas, bet grįžti į tuomečius save - suktas reikalas. 
Lyg ir tas pats, 
Lyg visai kitas.
#vidiniaidialogai #siauresjura #kelioneslaiku #talkingtomyself Va toks vat ūkanotas nutiko šis rytas. Rūkas išsisklaidė, saulė iš debesų patalų išsirangė, bet tos rudens miglos liko mintyse - jaukuma, ramuma, arbatos su medumi, knygos ir adijalai. Rudens aš vis tik vaikas. #nofilter #autumnvibes #octobermorning #foogy #mysterious
%d bloggers like this: