//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Pažintis su Bulgarija

Apie vasaros karštį arba prakaitavimą nė piršto nepajudinant

vacation-149960_1280

Geriausia dieta – persikraustyti į šiltus kraštus, kai nesi didelis karščio mėgėjas ir išgyventi vasarą, kur kelis mėnesius virš 30, o po kelių dienų sinoptikai prognozuoja išskirtinę kaitrą – KETURIASDEŠIMT LAIPSNIŲ KARŠČIO PAGAL CELCIJŲ. Аš, kai tvankuma kambary pasidaro stipresnė už visus kitus pojūčius, raudonuoju ir prakaituoju tiesiog sėdėdama ant sofos. Lauke būnant karštymečiu prie jau minėto raudonio ir prakaito prisideda svylanti oda ir svaigstanti galva. Nelieka jėgų net girdėti savo mintis, ir girdisi tik užtroškęs šnabždesys – karšta.

Gelbėjuosi ventiliatoriumi, bet po juo sėdėdama pradedu čiaudėjimo maratoną ir kaskart lenktyniauju su savimi. Maniau, kad dešimt čiaudulių viens po kito yra daug, bet tai jau seniai viršyta. Perspjaunu ar tiksliau perčiaudau pati save. Nuo įkyraus ventiliatoriaus skleidžiamo garso įskausta galva.

Tačiau nuolatiniu lietumi, vėjuotomis dienomis ir susiraukusiu dangumi turbūt būčiau patenkinta dar mažiau. O karštis primena, kad tikra vasara gali egzistuoti ilgiau nei kelias dienas ir tai puikus laikas atostogom –  gaivintis po šaltu dušu, valgyti arbūzą, gaminti šaltibarščius ir tarator, salotas, laižyti ledus, mirkti ežere, gerti sultis prie baseino, demonstruoti maudymosi kostiumėlius ir džiaugtis erdve spintoje, kai visos striukės, šalikai ir mezginiai tolimiausiame ir aukščiausiame jos kampe.

Puikus laikas leisti sau išsidrėbti kaip medūzai smėlyje/ant žolės/hamake/sėdmaišy/supame krėsle/džiakuzi ir nesijausti dėl to kaltai. Puikus laikas pasikrauti vitamino D. Ir puikus laikas mėgautis vėsiomis naktimis ir ankstyvais rytais, kai dar galima sportuoti. Ir kiekvienu vėjo gūsiu. Gaudyti gaivą. Ieškoti pavėsio. Vytis šešėlius. Pratintis prie saulėtų vasarų,  nes tai dabar mano kasdienybė.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 188 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Ši vasara buvo turtinga ir darbais, ir lietumi gausi, bet rugpjūtis itin dosnus kasdienių stebuklų ir gėrio, kuris visad buvo šalia, tik ne visad rasdavau laiko neva svarbių darbų sąraše. Lietuvoje darau pauzę, o tam tobulai tiko maudynės ežere, plaukimas laivu, draugų sąskrydis gimtam vienkiemyje, kur praleidau pirmus pusantrų savo gyvenimo metų ir iki šiol jaučiu ypatingą ryšį,  vaikščiojimas basomis, alyviniai obuoliai, cukinijos ir  žirniai. O geriausias šios vasaros nutikimas - atostogos su mama, pirmąsyk tik dviese. #summertimefun #treasures #momanddaughter #familytime #doublepower #holidays Šeima svarbiausia. #family #swan #united #strong #birds #beautifulnature #lakesidelife #relax Labas rytas. Norėčiau taip pradėti kiekvieną dieną. #morningmotivation #freshwoman #lake #trakai #slowliving #norush #kliukarkaonholidays Kai niekur neskubi, atsiveria grožiai ir likimas dosnus malonumų.  #timewithmum  #enjoyingthemoment  #norush #travelphotography #dvaras #localtravel #exploringlithuania #daytrip #summertime #beautifullakeview #landscape #history #kliukarkaonholiday Tobulas vakaras. #calm #relax #lakeside #beautifullithuania #trakai #localtravel #holidayswithmum #resting #nature #summervacation #backhome #exploringlithuania #beautifulnature #sirdisdainuoja #realisbeautiful #trakupilis #kliukarkaonholiday #panevezys #konservufabrikas #zirneliai #refresh #peas #krantogatvė #art #photografy #blackandwhitephoto #teamwork #townhistory #mondaywalk #exploringthetown
%d bloggers like this: