//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Visuomenės žaizdos

Apie pasididžiavimą arba daugiau galvų ne visada geriau nei viena

car-160292_1280Brolis padėjo žmogui. Nepažįstamam. Gatvėje. Galbūt išgelbėjo jam gyvybę. Žmogų ištiko epilepsijos priepuolis. Brolis žinojo, ką daryti. Deja, turi tokios patirties artimoje aplinkoje. Po galvos traumos priepuoliai buvo ištikę mūsų tėtį ir jaunėlis tai matė.

Kalbėjomės tą vakarą. Jis vis dar buvo susijaudinęs ir stebėjosi, kodėl keletą minučių sudvejojo ar padėti, kaip atrodys prieš minią smalsuolių. Tačiau po keliolikos sekundžių, supratęs, kad pagalbos niekas suteikti neskuba, nepasimetė ir pribėgo prie žmogaus, pervertė jį ant šono, po galva padėjo kuprinę, pražiodė, kad neužspringtų ir ramino. Prieš tai sušukęs filmo vertą frazę „Can anyone call the ambulance“ (veiksmas vyko Lutone, Jungtinėje Karalystėje). Jam į pagalbą prisistatė dar keli savanoriai iš minios ir visi jie sulaukė, kol pasirodė greitoji. Deja, šioji, atsigavusį žmogų tiesiog paleido savais keliais, neišsiaiškinusi, ar tai jau saugu.

Didžiuojuosi broliu, kad nepasimetė, kad ryžtingai ėmėsi veiksmų. Kad apmąsto juos ir kelia sau klausimą, kodėl jam kilo klausimų, ar padėti, kodėl keliolika sekundžių dvejojo. Tai j didelis žingsnis sąmoningumo link.

Kodėl kartais pasiduodame minios panikai ar ignoruojime šalia esančius, negirdime pagalbos šauksmo, nematome nelaimių, nepastebime gyvūnų,žmonių, benamių, ligonių, skurstančių, išmaldos prašančių, ar sunkiai judančių ar nešulius velkančių senolių ir t.t. ir pan. Džiaugiuos, kad brolis nebuvo abejingas šioje situacijoje. Tikiuosi, kad nebus ir kitose. Ir kad nepraeisiu aš, ir kiti. Kad tų neabejingų daugės ir pasaulis šviesės.

Darykime gerus darbus avansu.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 196 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Blagoevgrade vyksta karšto vyno festivalis. Jei paskubėsit, dar spėsit ir ryt:) Apie Kalėdas įprastai pradedu galvoti gruodžio vidury, bet šiandien nuotaika jau šventinė, klausant bulgariško roko koncerto su karštu vynu. Ruduo plaukuose, kiemuose, daržuose ir lėkštėse. 
Maistas šildo, gydo ir įkvepia, jungia ir yra puiki pokalbių tema.
Apie virtuvės reikalus labai skaniai paplepėjom su profesionalia kulinare @baltutyt Apie jos kelią iš Mažeikių į Sofiją skaitykite www.kliukarka.wordpress.com Rudens magija.
Obuolių kambarys sename name.
Kieme kvepia šlapiais lapais ir raudonskruosčiais vaisiais.
Pyragai, kokteiliai ir dantų galandinimas. Viskam savo laikas.
#applemania #autumnvibes #reserve #readyforwinter #oneappleadaykeepsthedoctoraway #applesmell #savings #blogger #kliukarkablog #bloggerlife #bulgarianautumn #novemberjoys Kai galvoje pilka, kartais tereikia pažiūrėti sau po kojomis. 
#rudenssapnai #autumnvibes #autumnperson #bulgariannature #slowliving #colourfullife #enjoyingthemoment #sunnyday #hereandnow #inspiration #weekendoutdoors Ši pasaka ne mano - ji Šiaurės jūros undinės. Galim grįžti į praeities vietas, bet grįžti į tuomečius save - suktas reikalas. 
Lyg ir tas pats, 
Lyg visai kitas.
#vidiniaidialogai #siauresjura #kelioneslaiku #talkingtomyself Va toks vat ūkanotas nutiko šis rytas. Rūkas išsisklaidė, saulė iš debesų patalų išsirangė, bet tos rudens miglos liko mintyse - jaukuma, ramuma, arbatos su medumi, knygos ir adijalai. Rudens aš vis tik vaikas. #nofilter #autumnvibes #octobermorning #foogy #mysterious
%d bloggers like this: