//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Meilė sau

Apie įkalnes, čiobrelius ir kasdienes misijas, keičiančias kūną ir mintis

DSC03978Su gyvenimo draugu ėjomе į misiją. Taip skambiai pavadintas pasivaikšiojimas nuvedė nekasdieniu maršrutu. Apsiavėme sportiniais batais, pasislėpėme po saulės akiniais. Pasiėmėme žiūronus. Kopėme į kalvas šalia miesto. Stebėjome viršukalnes, žmones, namus. Tik kartais visai nereikia žiūronų vertingiausiems atradimams. Numynėme citrininius čiobrelius ir pakvipo viskas aplink. Ir namo to kvapo ir kelias šakeles žolelių parsinešiau. Prigijo mano pievoj balkono vazone.

Kai tuo pat stačiu keliu į šeimos vynuogyną žygiavau pirmąsyk, trūko oro, raudau, prakaitavau ir vis stojau pailsėti. Žygiuojant į „misiją“, ištvermė buvo stipri žygio dalyvė. Nežinau, ar sukaupė jėgas ir panoro tinkamai pasirodyti dėl įpareigojančio pasivaikščojimo pavadinimo, ar todėl, kad kelias jau pažįstamas ir atsibudo kūno atmintis, o gal tas netikėtas lengvumas – mažiau nei prieš metus mano drauge tapusios kasdienės rytinės mankštos ir įpusėto antro šimto dienų be dūmo pasekmės. Užteko oro. Neišraudau kaip burokas. Turėjau laiko ir noro grožėtis vaizdais papėdėje, apžiūrėti daržus, vynuogynus ir prie augalų palinkusius žmones, dygstančius naujus namus ir senas pašiūres, pakalbinti vietinius šunėkus. Kelis kartus stojom pailsėti, bet vargino labiau karštis nei ėjimas.

Kai įkalnių nebijai, o jei ir bijai, nevengi – jos tampa įveikiamos. Kai sustoji tik trumpam atsikvėpti ir atsigaivinti, kai nesidairai žemyn. O jei pažvelgi – nenori apsigręžti ir leistis, džiaugiesi nueitu keliu. Kai tikslas yra viršuje, link jo ir eini. Jei ne iš pirmo karto užbėgi, tai grįžti dar ir dar, lipi, kabarojies, kopi, kabiniesi. Žemyn dunksnoti smagu ir gera tik tuomet, kai grįžtama pasiekus viršukalnę, net jei mūsų šiandienos viršukalnė kažkam tik starto pozicija.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 196 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Blagoevgrade vyksta karšto vyno festivalis. Jei paskubėsit, dar spėsit ir ryt:) Apie Kalėdas įprastai pradedu galvoti gruodžio vidury, bet šiandien nuotaika jau šventinė, klausant bulgariško roko koncerto su karštu vynu. Ruduo plaukuose, kiemuose, daržuose ir lėkštėse. 
Maistas šildo, gydo ir įkvepia, jungia ir yra puiki pokalbių tema.
Apie virtuvės reikalus labai skaniai paplepėjom su profesionalia kulinare @baltutyt Apie jos kelią iš Mažeikių į Sofiją skaitykite www.kliukarka.wordpress.com Rudens magija.
Obuolių kambarys sename name.
Kieme kvepia šlapiais lapais ir raudonskruosčiais vaisiais.
Pyragai, kokteiliai ir dantų galandinimas. Viskam savo laikas.
#applemania #autumnvibes #reserve #readyforwinter #oneappleadaykeepsthedoctoraway #applesmell #savings #blogger #kliukarkablog #bloggerlife #bulgarianautumn #novemberjoys Kai galvoje pilka, kartais tereikia pažiūrėti sau po kojomis. 
#rudenssapnai #autumnvibes #autumnperson #bulgariannature #slowliving #colourfullife #enjoyingthemoment #sunnyday #hereandnow #inspiration #weekendoutdoors Ši pasaka ne mano - ji Šiaurės jūros undinės. Galim grįžti į praeities vietas, bet grįžti į tuomečius save - suktas reikalas. 
Lyg ir tas pats, 
Lyg visai kitas.
#vidiniaidialogai #siauresjura #kelioneslaiku #talkingtomyself Va toks vat ūkanotas nutiko šis rytas. Rūkas išsisklaidė, saulė iš debesų patalų išsirangė, bet tos rudens miglos liko mintyse - jaukuma, ramuma, arbatos su medumi, knygos ir adijalai. Rudens aš vis tik vaikas. #nofilter #autumnvibes #octobermorning #foogy #mysterious
%d bloggers like this: