//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Meilė sau

Apie įkalnes, čiobrelius ir kasdienes misijas, keičiančias kūną ir mintis

DSC03978Su gyvenimo draugu ėjomе į misiją. Taip skambiai pavadintas pasivaikšiojimas nuvedė nekasdieniu maršrutu. Apsiavėme sportiniais batais, pasislėpėme po saulės akiniais. Pasiėmėme žiūronus. Kopėme į kalvas šalia miesto. Stebėjome viršukalnes, žmones, namus. Tik kartais visai nereikia žiūronų vertingiausiems atradimams. Numynėme citrininius čiobrelius ir pakvipo viskas aplink. Ir namo to kvapo ir kelias šakeles žolelių parsinešiau. Prigijo mano pievoj balkono vazone.

Kai tuo pat stačiu keliu į šeimos vynuogyną žygiavau pirmąsyk, trūko oro, raudau, prakaitavau ir vis stojau pailsėti. Žygiuojant į „misiją“, ištvermė buvo stipri žygio dalyvė. Nežinau, ar sukaupė jėgas ir panoro tinkamai pasirodyti dėl įpareigojančio pasivaikščojimo pavadinimo, ar todėl, kad kelias jau pažįstamas ir atsibudo kūno atmintis, o gal tas netikėtas lengvumas – mažiau nei prieš metus mano drauge tapusios kasdienės rytinės mankštos ir įpusėto antro šimto dienų be dūmo pasekmės. Užteko oro. Neišraudau kaip burokas. Turėjau laiko ir noro grožėtis vaizdais papėdėje, apžiūrėti daržus, vynuogynus ir prie augalų palinkusius žmones, dygstančius naujus namus ir senas pašiūres, pakalbinti vietinius šunėkus. Kelis kartus stojom pailsėti, bet vargino labiau karštis nei ėjimas.

Kai įkalnių nebijai, o jei ir bijai, nevengi – jos tampa įveikiamos. Kai sustoji tik trumpam atsikvėpti ir atsigaivinti, kai nesidairai žemyn. O jei pažvelgi – nenori apsigręžti ir leistis, džiaugiesi nueitu keliu. Kai tikslas yra viršuje, link jo ir eini. Jei ne iš pirmo karto užbėgi, tai grįžti dar ir dar, lipi, kabarojies, kopi, kabiniesi. Žemyn dunksnoti smagu ir gera tik tuomet, kai grįžtama pasiekus viršukalnę, net jei mūsų šiandienos viršukalnė kažkam tik starto pozicija.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir  dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: