//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Apie širdies troškimus arba nugirsti pokalbiai

dandelion-463928_1920

„Netoli Roženo vienuolyno yra supuoklės, kuriose pasisupus, tikima, kad galima prisišaukti kūdikį. Pamaniau, kad tinka ne tik jaunoms poroms, bet ir apie anūkus svajojančioms moteriškėms“, – ankstyvą rytmetį lauko treniruoklių aikštelėje savo kompanionėms pasakojo žvali, stragi, aukšta moteris trumpai kirptais šviesiai dažytais plaukais, tiesia laikysena, žvitriomis rudomis akimis. „Tai štai, sūnus susituokė, o anūkei lapkritį jau bus ketveri. Dar nėra nutikę taip, kad ko nors iš širdies panorėjus ar kitam palinkėjus, neišsipildytų“, – reziumavo ir tas vyriškos, stiprios, garsiakalbės moters siluetas mano galvoje lyg trintuku patrintas įgavo gerokai švelnesnes formas ir atspalvius.

Turbūt gebėjimas panorėti ir yra moters stiprybė, slapta super galia ir magija. Panorėti švelniai, su meile, iš širdies. Su ramiu žinojimu, kad noras išsipildys ir pasaulis nuo to taps bent akimirkai gražesnis. Panorėti ir paleisti norą, nespaudžiant jo terminais, nežymint žvaigždutėmis papildomų sąlygų.

Kai moteris nori – ji gali viską! Besąlygiškai mylėti, atleisti, sukurti ir per akimirką sugriauti vien žvilgsniu. Gali įsikūnyti į daugiau vaidmenų nei švenčiausioji trejybė. Gali kalbėti be žodžių, užkariauti pasaulį ar tapti nematoma. Jos scenarijai pildosi, jei po noriu nededa kablelio ir nesako bet. Jei žino, kad šiandienos norais rytojus grįstas.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

3 thoughts on “Apie širdies troškimus arba nugirsti pokalbiai

  1. Ir gražu, ir naivu 😉

    Patinka

    Posted by dalyciux | liepos 25, 2015, 12:20 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 188 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Ši vasara buvo turtinga ir darbais, ir lietumi gausi, bet rugpjūtis itin dosnus kasdienių stebuklų ir gėrio, kuris visad buvo šalia, tik ne visad rasdavau laiko neva svarbių darbų sąraše. Lietuvoje darau pauzę, o tam tobulai tiko maudynės ežere, plaukimas laivu, draugų sąskrydis gimtam vienkiemyje, kur praleidau pirmus pusantrų savo gyvenimo metų ir iki šiol jaučiu ypatingą ryšį,  vaikščiojimas basomis, alyviniai obuoliai, cukinijos ir  žirniai. O geriausias šios vasaros nutikimas - atostogos su mama, pirmąsyk tik dviese. #summertimefun #treasures #momanddaughter #familytime #doublepower #holidays Šeima svarbiausia. #family #swan #united #strong #birds #beautifulnature #lakesidelife #relax Labas rytas. Norėčiau taip pradėti kiekvieną dieną. #morningmotivation #freshwoman #lake #trakai #slowliving #norush #kliukarkaonholidays Kai niekur neskubi, atsiveria grožiai ir likimas dosnus malonumų.  #timewithmum  #enjoyingthemoment  #norush #travelphotography #dvaras #localtravel #exploringlithuania #daytrip #summertime #beautifullakeview #landscape #history #kliukarkaonholiday Tobulas vakaras. #calm #relax #lakeside #beautifullithuania #trakai #localtravel #holidayswithmum #resting #nature #summervacation #backhome #exploringlithuania #beautifulnature #sirdisdainuoja #realisbeautiful #trakupilis #kliukarkaonholiday #panevezys #konservufabrikas #zirneliai #refresh #peas #krantogatvė #art #photografy #blackandwhitephoto #teamwork #townhistory #mondaywalk #exploringthetown
%d bloggers like this: