//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Apie širdies troškimus arba nugirsti pokalbiai

dandelion-463928_1920

„Netoli Roženo vienuolyno yra supuoklės, kuriose pasisupus, tikima, kad galima prisišaukti kūdikį. Pamaniau, kad tinka ne tik jaunoms poroms, bet ir apie anūkus svajojančioms moteriškėms“, – ankstyvą rytmetį lauko treniruoklių aikštelėje savo kompanionėms pasakojo žvali, stragi, aukšta moteris trumpai kirptais šviesiai dažytais plaukais, tiesia laikysena, žvitriomis rudomis akimis. „Tai štai, sūnus susituokė, o anūkei lapkritį jau bus ketveri. Dar nėra nutikę taip, kad ko nors iš širdies panorėjus ar kitam palinkėjus, neišsipildytų“, – reziumavo ir tas vyriškos, stiprios, garsiakalbės moters siluetas mano galvoje lyg trintuku patrintas įgavo gerokai švelnesnes formas ir atspalvius.

Turbūt gebėjimas panorėti ir yra moters stiprybė, slapta super galia ir magija. Panorėti švelniai, su meile, iš širdies. Su ramiu žinojimu, kad noras išsipildys ir pasaulis nuo to taps bent akimirkai gražesnis. Panorėti ir paleisti norą, nespaudžiant jo terminais, nežymint žvaigždutėmis papildomų sąlygų.

Kai moteris nori – ji gali viską! Besąlygiškai mylėti, atleisti, sukurti ir per akimirką sugriauti vien žvilgsniu. Gali įsikūnyti į daugiau vaidmenų nei švenčiausioji trejybė. Gali kalbėti be žodžių, užkariauti pasaulį ar tapti nematoma. Jos scenarijai pildosi, jei po noriu nededa kablelio ir nesako bet. Jei žino, kad šiandienos norais rytojus grįstas.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

3 thoughts on “Apie širdies troškimus arba nugirsti pokalbiai

  1. Ir gražu, ir naivu 😉

    Patinka

    Posted by dalyciux | liepos 25, 2015, 12:20 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir  dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: