//
you're reading...
Įpročiai

Apie skaičių magiją arba tikėjimą tuo, kuo norime tikėti

Eternal_clock

By Robbert van der Steeg (originally posted to Flickr as Eternal clock) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)%5D, via Wikimedia Commons

Pirmadienis, trylikta. Ne penktadienis, bet irgi laikoma ypatinga diena, kai reikia saugotis nemalonių netikėtumų. Kodėl, kada ir kaip ši informacija pasiekė mano galvą ir joje liko, negaliu pasakyti. Nepamenu. Man visos dienos ypatingos ir vis sėkmingiau pavyksta gyventi pagal filosofiją, kad mėgstamiausia diena yra šiandien. Nemalonumų vengiu visomis dienomis.

Mano pirmasis honoraras prieš 13,5 metų buvo 13 Lt. Galėjo būti, kad tekstas tilpo į 13 eilučių ir buvo publikuotas 13 puslapyje, bet nebuvo, nes tas regioninis laikraštis tiek puslapių, man atrodo, tuomet neturėjo. Į žurnalistiką įstojau 13 numeriu, galėjo būti, kad rezultatus sužinojau 13 dieną. 2013-aisiais persikrausčiau į Bulgariją ir tai yra mano 13-oji gyvenamoji vieta, ne, ne per 13, o per 30 metų.

Gyvenime kasdien iš savos ar virtualios atminties, etikečių ar ekranų išnyra daugybė skaičių – telefono numerių, durų kodų, kainų, greičio limitų, visokiausių sukakčių datų, balsavimų rezultatų. Ir visus skaitmenis nesunkiai rasčiau įvairiose savo gyvenimo įvykių datose, tik ar to reikia? 13 įsiminiau tik todėl, kad velnio tuzinu vadinamas skaičius kažkodėl siejamas su nelaimėmis (ar todėl mechaniniai laikrodžiai baigiasi skaičiumi 12 ir vėl suka laiką tarsi iš naujo?). O man jis nekart buvo sėkmingas. Nors sėkmingi tose situacijose būtų buvę ir kiti skaičiai ir gal net į tikslą nuvedę įdomesniais keliais.

Tad visi šie tryliktukai tereiškia tiek, kiek informacija, kad esu gyvenusi Peteliškių gatvėje ar 69 numeriu pažymėtame name (ne Peteliškių gt. Per daug jau būtų sutapimų) – tai yra apie mane nepasako beveik nieko.

Skaičiai pase, pašto kode, banko sąskaitoje, ant svarstyklių yra tik skaičiai, kol nesuteikiame jiems savo emocinių ir asociatyvių reikšmių.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 196 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Blagoevgrade vyksta karšto vyno festivalis. Jei paskubėsit, dar spėsit ir ryt:) Apie Kalėdas įprastai pradedu galvoti gruodžio vidury, bet šiandien nuotaika jau šventinė, klausant bulgariško roko koncerto su karštu vynu. Ruduo plaukuose, kiemuose, daržuose ir lėkštėse. 
Maistas šildo, gydo ir įkvepia, jungia ir yra puiki pokalbių tema.
Apie virtuvės reikalus labai skaniai paplepėjom su profesionalia kulinare @baltutyt Apie jos kelią iš Mažeikių į Sofiją skaitykite www.kliukarka.wordpress.com Rudens magija.
Obuolių kambarys sename name.
Kieme kvepia šlapiais lapais ir raudonskruosčiais vaisiais.
Pyragai, kokteiliai ir dantų galandinimas. Viskam savo laikas.
#applemania #autumnvibes #reserve #readyforwinter #oneappleadaykeepsthedoctoraway #applesmell #savings #blogger #kliukarkablog #bloggerlife #bulgarianautumn #novemberjoys Kai galvoje pilka, kartais tereikia pažiūrėti sau po kojomis. 
#rudenssapnai #autumnvibes #autumnperson #bulgariannature #slowliving #colourfullife #enjoyingthemoment #sunnyday #hereandnow #inspiration #weekendoutdoors Ši pasaka ne mano - ji Šiaurės jūros undinės. Galim grįžti į praeities vietas, bet grįžti į tuomečius save - suktas reikalas. 
Lyg ir tas pats, 
Lyg visai kitas.
#vidiniaidialogai #siauresjura #kelioneslaiku #talkingtomyself Va toks vat ūkanotas nutiko šis rytas. Rūkas išsisklaidė, saulė iš debesų patalų išsirangė, bet tos rudens miglos liko mintyse - jaukuma, ramuma, arbatos su medumi, knygos ir adijalai. Rudens aš vis tik vaikas. #nofilter #autumnvibes #octobermorning #foogy #mysterious
%d bloggers like this: