//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Apie nematomus ryšius

DSCF0555Žmonių savo gyvenime sutinkame daug ir beveik kasdien. Net jei  gyvename vienkiemyje vidury niekur, kartais užsuka bent paštininkas ar prekybos agentas. Sugrupuojami esame darželiuose, mokyklose, unversitetuose, patys į grupes buriamės dar smėlio dėžėje ir visuose didesniuose darbo ar mokslo kolektyvuose. Tačiau draugais tampa ir lieka ne žmonės pagal gyvenamą vietą, mokyklą, profesiją, net ne pagal interesų grupes, nes juk nevienodai mums svarbūs šokių būrelio, anoniminių alkoholikų, keliautojų klubo ar sveikuolių bendruomenės nariai.

Draugystė man atrodo didesnis stebuklas už meilę iš pirmo žvilgsnio. Susitinka sielos. Ir net jei kūnai susitinka kartą į metus ar į dešimt, gali pokalbį tęsti ten, kur praeitą kartą nutraukė. Tikros draugystės užsimezga ne tik romantiškai išgelbėjus gyvybę – tai net gali virsti priverstiniu dėkingumu. Kartais ryšys užsimezga pačiomis nepalankiausiomis aplinkybėmis, kai , rodos, labiau tikėtina neapykanta ar bent neprielankumas nei draugystė.

Kartais draugystei reikia laiko subręsti ir randa sielos viena kitą iš antro ar penkto žvilgsnio,kai ima augti viena kryptimi. Stebuklas, kaip skirtingi žmonės, iš skirtingų aplinkų, skirtingais laikotarpiais ateina į gyvenimą ir lieka jame visam. Net jei nepelnytai mažai skiriame dėmesio ryšiui, telepatiškai pasiųstas linkėjimas gali džiuginti labiau nei dešimtys kalėdinių atvirukų.

Draugai ne tik tie, kurie mato tave gražesnę, geresnę, protingesnę ir sąmojingesnę, nei tu save matai, ne tik tiek, kurie pasako, kai suklydai, kurie nesmerkia ir nepamokslauja. Draugai tie, kuriems ryšys su tavim, kaip ir tau su jais, yra stebuklas.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 247 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com
Reklama
%d bloggers like this: