//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Blogerių savireklamos savaitė. Mano skaitomiausių 12-tukas.

1401619_10151985998826195_624034821_oŠią savaitę blogosferos senbuvis Rokiškis Rabinovičius paskelbė blogerių savireklamos savaite. O Sigita iš Ten kur namai, kol mano tekstai tik pradeda apsiprasti virtualioje realybėje, jau paminėjo kliukarką savo skaitomiausių sąraše. Nors įvertinimas avansu, jis yra labai malonus.

Nesu pavyzdinga tinklaraščių skaitytoja. Į svečius užsuku nereguliariai. Tačiau, jei mano dėmesį apsilankymo metu patraukia bent keli tekstai, greičiausiai, kad grįšiu. Mano akiratyje – asmeninio tobulėjimo, kulinariniai, kelionių ir žiniasklaidos bei visuomenės tendencijas aptariantys tinklaraščiai.

Tinklaraštis – puiki platforma ne kurti apie save legendą, o pasidalinti žiniomis, patirtimi, mintimis, apie dalykus, kurie tikrai rūpi. Sutikti bendraminčių, gimdyti ir įgyvendinti idėjas. Man kliukarka yra žaidimas, kuris, tikiu nuves ten, kur šiandien dar negaliu net įsivaizduoti. Iš visų skaitomų tinklaraščių mokiausi ir sėmiausi įkvėpimo. Be jų nebūtų gimusi ir kliukarka, kuriai vos du mėnesiai.

Sąrašas skelbiamas atsitiktine tvarka. Mano skaitomiausi:

 1. Ten kur namai – už įkvėpimą puoštis, puošti namus ir niekada nesiliauti galvoti, kuo būsiu, kai užaugsiu.
 2. Beatos virtuvė – už sėkmės istoriją.
 3. Sezoninė virtuvė – už idėjas, kai trūksta fantazijos ir įkvėpimą mėgautis sezoniškumu.
 4. Protokolai – už talentingą plunksną ir tekstus, sukeliančius erzulį.
 5. Dainius Radzevičius – už nuolatinį profesinių vertybių permąstymą.
 6. Violeta Baublienė – už puikiai papasakotas istorijas, atidumą kasdienybės smulkmenoms ir tai, kas netilpo į eterį.
 7. Bulgarija Miko – už drąsą keisti gyvenimą, už atvirą žvilgsnį į Bulgariją ir bendrumo jausmą.
 8. Guodos pastebėjimai – už blaivų protą, analizuojant mitybos sistemas ir atskirus produktus.
 9. Dansu Dansu – už komunikacijos analizę ir naujienų įvairovę.
 10. Debesyla,  11. Virsmai, 12. Gyvoji psichologija – už įkvėpimą, keliant sau klausimus.
Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

4 thoughts on “Blogerių savireklamos savaitė. Mano skaitomiausių 12-tukas.

 1. Ačiū už sąrašiuką 🙂 Jau pati tapau keletos tinklaraščių gerbėja. O dar tik pradėjau tyrinėt. Smagu 🙂

  Patinka

  Posted by Vaida | liepos 9, 2015, 8:30 pm
 2. Šaunus sąrašas 🙂

  Patinka

  Posted by PopoLopo | liepos 14, 2015, 3:33 pm

Trackbacks/Pingbacks

 1. Atgalinis pranešimas: Blogerių savireklamos savaitė arba kodėl verta ne tik rašyti, bet ir skaityti | Kliukarka - balandžio 24, 2016

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: