//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Apie užsidegimą ir pradžią

DSC05111

Svarbiausia – pradėti, gera pradžia – pusė darbo, pirma reikia pakelti užpakalį nuo sofos, jei nori, kad kažkas vyktų ir svajonės pildytųsi. Užpakalio nuo sofos aš nepakėliau, tik dar pagilinau tą per pusantrų metų išsėdėtą duobę, kai įsitaisau toje pačioje vietoje beveik kasdien su kompiuteriu ant kelių. Tačiau  žengiau žingsnį – susikūriau asmeninį tinklaraštį,kurį mintyse buriu jau ne pirmą mėnesį, o gal net ir ne pirmus metus, jei labai jau toli pirmųjų pasvajojimų ieškočiau.

Kliukarka.wordpress.com  patalpinau pirmąjį įrašą, pasirinkau pavadinimą ir dizainą. Žingsnis nedidelis, bet jis jau yra. Blogas jau yra, ir jis bus geras. Jame kasdien bus naujų įrašų, bent kartą į savaitę išsamesnė tema, rubrikoje apie ką čia skaitytojams ir sau paaiškinsiu misiją – įkvėpti žmones gražesniam, lėtesniam, sąmoningesniam ir stebuklingam gyvenimui, atsimerkti ir gyventi kasdien, skleisti tik geras paskalas greičiau už blogas žinias. Įkvėpti būti ištikimiems sau, bet domėtis įvairiausiais žmonėmis ir jų pasirinkimas, nebijoti prieiti, paklausti, pabandyti kažką naujo ir savo gyvenime. Įkvėpti daugiau rašyti, net jei pradžia bus pirkinių sąrašas ar raštelis mylimajam paliktas ant šaldytuvo ar po pusryčių lėkšte.

Kliukarka gimė mintyse ir jau įgauna kūną. Ir tas jausmas iš “turiu idėją“ pereiti į turiu planą ir DIRBU, pradėjau, kuriu, yra bais geras.

Pasiutusio užsidegimo man ir toliau. Ir jums.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 196 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Blagoevgrade vyksta karšto vyno festivalis. Jei paskubėsit, dar spėsit ir ryt:) Apie Kalėdas įprastai pradedu galvoti gruodžio vidury, bet šiandien nuotaika jau šventinė, klausant bulgariško roko koncerto su karštu vynu. Ruduo plaukuose, kiemuose, daržuose ir lėkštėse. 
Maistas šildo, gydo ir įkvepia, jungia ir yra puiki pokalbių tema.
Apie virtuvės reikalus labai skaniai paplepėjom su profesionalia kulinare @baltutyt Apie jos kelią iš Mažeikių į Sofiją skaitykite www.kliukarka.wordpress.com Rudens magija.
Obuolių kambarys sename name.
Kieme kvepia šlapiais lapais ir raudonskruosčiais vaisiais.
Pyragai, kokteiliai ir dantų galandinimas. Viskam savo laikas.
#applemania #autumnvibes #reserve #readyforwinter #oneappleadaykeepsthedoctoraway #applesmell #savings #blogger #kliukarkablog #bloggerlife #bulgarianautumn #novemberjoys Kai galvoje pilka, kartais tereikia pažiūrėti sau po kojomis. 
#rudenssapnai #autumnvibes #autumnperson #bulgariannature #slowliving #colourfullife #enjoyingthemoment #sunnyday #hereandnow #inspiration #weekendoutdoors Ši pasaka ne mano - ji Šiaurės jūros undinės. Galim grįžti į praeities vietas, bet grįžti į tuomečius save - suktas reikalas. 
Lyg ir tas pats, 
Lyg visai kitas.
#vidiniaidialogai #siauresjura #kelioneslaiku #talkingtomyself Va toks vat ūkanotas nutiko šis rytas. Rūkas išsisklaidė, saulė iš debesų patalų išsirangė, bet tos rudens miglos liko mintyse - jaukuma, ramuma, arbatos su medumi, knygos ir adijalai. Rudens aš vis tik vaikas. #nofilter #autumnvibes #octobermorning #foogy #mysterious
%d bloggers like this: