//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Apie užsidegimą ir pradžią

DSC05111

Svarbiausia – pradėti, gera pradžia – pusė darbo, pirma reikia pakelti užpakalį nuo sofos, jei nori, kad kažkas vyktų ir svajonės pildytųsi. Užpakalio nuo sofos aš nepakėliau, tik dar pagilinau tą per pusantrų metų išsėdėtą duobę, kai įsitaisau toje pačioje vietoje beveik kasdien su kompiuteriu ant kelių. Tačiau  žengiau žingsnį – susikūriau asmeninį tinklaraštį,kurį mintyse buriu jau ne pirmą mėnesį, o gal net ir ne pirmus metus, jei labai jau toli pirmųjų pasvajojimų ieškočiau.

Kliukarka.wordpress.com  patalpinau pirmąjį įrašą, pasirinkau pavadinimą ir dizainą. Žingsnis nedidelis, bet jis jau yra. Blogas jau yra, ir jis bus geras. Jame kasdien bus naujų įrašų, bent kartą į savaitę išsamesnė tema, rubrikoje apie ką čia skaitytojams ir sau paaiškinsiu misiją – įkvėpti žmones gražesniam, lėtesniam, sąmoningesniam ir stebuklingam gyvenimui, atsimerkti ir gyventi kasdien, skleisti tik geras paskalas greičiau už blogas žinias. Įkvėpti būti ištikimiems sau, bet domėtis įvairiausiais žmonėmis ir jų pasirinkimas, nebijoti prieiti, paklausti, pabandyti kažką naujo ir savo gyvenime. Įkvėpti daugiau rašyti, net jei pradžia bus pirkinių sąrašas ar raštelis mylimajam paliktas ant šaldytuvo ar po pusryčių lėkšte.

Kliukarka gimė mintyse ir jau įgauna kūną. Ir tas jausmas iš “turiu idėją” pereiti į turiu planą ir DIRBU, pradėjau, kuriu, yra bais geras.

Pasiutusio užsidegimo man ir toliau. Ir jums.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 188 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Ši vasara buvo turtinga ir darbais, ir lietumi gausi, bet rugpjūtis itin dosnus kasdienių stebuklų ir gėrio, kuris visad buvo šalia, tik ne visad rasdavau laiko neva svarbių darbų sąraše. Lietuvoje darau pauzę, o tam tobulai tiko maudynės ežere, plaukimas laivu, draugų sąskrydis gimtam vienkiemyje, kur praleidau pirmus pusantrų savo gyvenimo metų ir iki šiol jaučiu ypatingą ryšį,  vaikščiojimas basomis, alyviniai obuoliai, cukinijos ir  žirniai. O geriausias šios vasaros nutikimas - atostogos su mama, pirmąsyk tik dviese. #summertimefun #treasures #momanddaughter #familytime #doublepower #holidays Šeima svarbiausia. #family #swan #united #strong #birds #beautifulnature #lakesidelife #relax Labas rytas. Norėčiau taip pradėti kiekvieną dieną. #morningmotivation #freshwoman #lake #trakai #slowliving #norush #kliukarkaonholidays Kai niekur neskubi, atsiveria grožiai ir likimas dosnus malonumų.  #timewithmum  #enjoyingthemoment  #norush #travelphotography #dvaras #localtravel #exploringlithuania #daytrip #summertime #beautifullakeview #landscape #history #kliukarkaonholiday Tobulas vakaras. #calm #relax #lakeside #beautifullithuania #trakai #localtravel #holidayswithmum #resting #nature #summervacation #backhome #exploringlithuania #beautifulnature #sirdisdainuoja #realisbeautiful #trakupilis #kliukarkaonholiday #panevezys #konservufabrikas #zirneliai #refresh #peas #krantogatvė #art #photografy #blackandwhitephoto #teamwork #townhistory #mondaywalk #exploringthetown
%d bloggers like this: