//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Apie užsidegimą ir pradžią

DSC05111

Svarbiausia – pradėti, gera pradžia – pusė darbo, pirma reikia pakelti užpakalį nuo sofos, jei nori, kad kažkas vyktų ir svajonės pildytųsi. Užpakalio nuo sofos aš nepakėliau, tik dar pagilinau tą per pusantrų metų išsėdėtą duobę, kai įsitaisau toje pačioje vietoje beveik kasdien su kompiuteriu ant kelių. Tačiau  žengiau žingsnį – susikūriau asmeninį tinklaraštį,kurį mintyse buriu jau ne pirmą mėnesį, o gal net ir ne pirmus metus, jei labai jau toli pirmųjų pasvajojimų ieškočiau.

Kliukarka.wordpress.com  patalpinau pirmąjį įrašą, pasirinkau pavadinimą ir dizainą. Žingsnis nedidelis, bet jis jau yra. Blogas jau yra, ir jis bus geras. Jame kasdien bus naujų įrašų, bent kartą į savaitę išsamesnė tema, rubrikoje apie ką čia skaitytojams ir sau paaiškinsiu misiją – įkvėpti žmones gražesniam, lėtesniam, sąmoningesniam ir stebuklingam gyvenimui, atsimerkti ir gyventi kasdien, skleisti tik geras paskalas greičiau už blogas žinias. Įkvėpti būti ištikimiems sau, bet domėtis įvairiausiais žmonėmis ir jų pasirinkimas, nebijoti prieiti, paklausti, pabandyti kažką naujo ir savo gyvenime. Įkvėpti daugiau rašyti, net jei pradžia bus pirkinių sąrašas ar raštelis mylimajam paliktas ant šaldytuvo ar po pusryčių lėkšte.

Kliukarka gimė mintyse ir jau įgauna kūną. Ir tas jausmas iš “turiu idėją“ pereiti į turiu planą ir DIRBU, pradėjau, kuriu, yra bais geras.

Pasiutusio užsidegimo man ir toliau. Ir jums.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir  dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: