//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Apie tylą prieš audrą

By Thomas Dwyer from Henderson (Las Vegas), Nevada, USA (Las Vegas Lightning Storm) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons

By Thomas Dwyer from Henderson (Las Vegas), Nevada, USA (Las Vegas Lightning Storm) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)%5D, via Wikimedia Commons

Kodėl dangus susiraukia prieš prapliupdamas čaižiu lietumi, griausmais ir žaibais? Ar taip jis įspėja, kad laikas bėgti ir slėptis, kaip nuo įkaušusio nepažįstamojo nepatenkinta mina, ar ne ta koja iš lovos išlipusio brangiausiojo, kurio kiekvieną veido išraišką perskaitome akimirksniu.

O gal jis taip suteikia mums progą pasitaisyti? Ir šiandie pusdienį atrodė, kad dar sekundė ir dangus sprogs, grius, bet matyt vėjas nugalėjo šiandienos karą prieš debesis. Dar vis nelyja. O gal dangus tiesiog persigalvojo, susiraukė, pakeitė veido spalvą, pamėlo, pajuodo, papilkėjo, bet susitvarkė su savimi ir audros nebuvo.

Gal audra kilo kitur? Gal visai netoliese? Gal ta paskutinė smulkmena, pripildžiusi kantrybės taurę nutiko kitam rajone, ir mano galva ir balkonas liko sausi.

Kodėl prieš audrą būna karšta kaip pragare –  tvanku, trošku, stinga oro. O po to gaivu, kaip pavasarį, kaip naktį ežere, kaip po šalto dušo, kaip išplovus grindis ir išvėdinus namus.

Gal kartais vis tik verta pratrūkti, kad būtų aiškiau, žaliau ir gaiviau.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 196 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Blagoevgrade vyksta karšto vyno festivalis. Jei paskubėsit, dar spėsit ir ryt:) Apie Kalėdas įprastai pradedu galvoti gruodžio vidury, bet šiandien nuotaika jau šventinė, klausant bulgariško roko koncerto su karštu vynu. Ruduo plaukuose, kiemuose, daržuose ir lėkštėse. 
Maistas šildo, gydo ir įkvepia, jungia ir yra puiki pokalbių tema.
Apie virtuvės reikalus labai skaniai paplepėjom su profesionalia kulinare @baltutyt Apie jos kelią iš Mažeikių į Sofiją skaitykite www.kliukarka.wordpress.com Rudens magija.
Obuolių kambarys sename name.
Kieme kvepia šlapiais lapais ir raudonskruosčiais vaisiais.
Pyragai, kokteiliai ir dantų galandinimas. Viskam savo laikas.
#applemania #autumnvibes #reserve #readyforwinter #oneappleadaykeepsthedoctoraway #applesmell #savings #blogger #kliukarkablog #bloggerlife #bulgarianautumn #novemberjoys Kai galvoje pilka, kartais tereikia pažiūrėti sau po kojomis. 
#rudenssapnai #autumnvibes #autumnperson #bulgariannature #slowliving #colourfullife #enjoyingthemoment #sunnyday #hereandnow #inspiration #weekendoutdoors Ši pasaka ne mano - ji Šiaurės jūros undinės. Galim grįžti į praeities vietas, bet grįžti į tuomečius save - suktas reikalas. 
Lyg ir tas pats, 
Lyg visai kitas.
#vidiniaidialogai #siauresjura #kelioneslaiku #talkingtomyself Va toks vat ūkanotas nutiko šis rytas. Rūkas išsisklaidė, saulė iš debesų patalų išsirangė, bet tos rudens miglos liko mintyse - jaukuma, ramuma, arbatos su medumi, knygos ir adijalai. Rudens aš vis tik vaikas. #nofilter #autumnvibes #octobermorning #foogy #mysterious
%d bloggers like this: