//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Meilė sau

Apie tai, ką turime

542225_10151207815041195_2083968715_n

Dažnai norime to, ko neturime – garbanotų plaukų, šuniuko, dvynukų, vyresnio brolio, lieknesnės talijos ar riestesnės subinaitės. Norime daugiau pinigų, daugiau erdvės, daugiau laisvės, daugiau meilės, draugų, kelionių, džiaugsmo, miego. Bėgame, lavinamės, keičiame gyvenimą, perdarinėjame save, tobuliname gyvenimo būdą, mokomės, kaip būti sėkmingais ir laimingais. Tik ar to galima išmokti? Gal visas mokslas – tiesiog sustoti ir apsidairyti, ką jau turi, kas aplink tave ir tavyje?

Rasti laiko pasidžiaugti savo ir aplinkinių pasiekimais. Pajausti dėkingumą, pasakyti ačiū, palaiminti nuveiktus darbus ir atsiveriančias galimybes. Nuoširdžiai dėkoti ir drąsiai svajoti.

Šviesios mintys, švari kalba – tai ir yra laimė. Aplinka kuria mus, bet mes kuriame aplinką. Mūsų pasirinkimai yra ne tik mūsų rytojus, bet ir mūsų šiandiena.

Kartais keičiamės kardinaliai, braukiame brūkšnį ir verčiame baltą lapą. Kartais tas naujas piešinys švariame lape gimsta gražesnis, ryškesnis, aiškesnis, kartais – tiesiog kitoks nei buvo. Kartais tai išsigelbėjimas, bet pasitaiko ir pabėgimų, keičiant lokaciją, formą, bet vis nerandant atsakymo – tuomet padės ne kardinalūs pokyčiai, o kardinalus atvirumas sau.

Kiekvienas turime sukaupę įspūdžių, jausmų, kvapų, faktūrų, vietų, vaizdų, garsų, skonių, žvilgsnių, prisilietimų kolekciją. Ji ir yra namai!

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

2 thoughts on “Apie tai, ką turime

  1. Jautriai ir šiltai 🙂

    Patinka

    Posted by dalyciux | liepos 19, 2015, 8:25 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir  dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: