//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Meilė sau

Apie tai, ką turime

542225_10151207815041195_2083968715_n

Dažnai norime to, ko neturime – garbanotų plaukų, šuniuko, dvynukų, vyresnio brolio, lieknesnės talijos ar riestesnės subinaitės. Norime daugiau pinigų, daugiau erdvės, daugiau laisvės, daugiau meilės, draugų, kelionių, džiaugsmo, miego. Bėgame, lavinamės, keičiame gyvenimą, perdarinėjame save, tobuliname gyvenimo būdą, mokomės, kaip būti sėkmingais ir laimingais. Tik ar to galima išmokti? Gal visas mokslas – tiesiog sustoti ir apsidairyti, ką jau turi, kas aplink tave ir tavyje?

Rasti laiko pasidžiaugti savo ir aplinkinių pasiekimais. Pajausti dėkingumą, pasakyti ačiū, palaiminti nuveiktus darbus ir atsiveriančias galimybes. Nuoširdžiai dėkoti ir drąsiai svajoti.

Šviesios mintys, švari kalba – tai ir yra laimė. Aplinka kuria mus, bet mes kuriame aplinką. Mūsų pasirinkimai yra ne tik mūsų rytojus, bet ir mūsų šiandiena.

Kartais keičiamės kardinaliai, braukiame brūkšnį ir verčiame baltą lapą. Kartais tas naujas piešinys švariame lape gimsta gražesnis, ryškesnis, aiškesnis, kartais – tiesiog kitoks nei buvo. Kartais tai išsigelbėjimas, bet pasitaiko ir pabėgimų, keičiant lokaciją, formą, bet vis nerandant atsakymo – tuomet padės ne kardinalūs pokyčiai, o kardinalus atvirumas sau.

Kiekvienas turime sukaupę įspūdžių, jausmų, kvapų, faktūrų, vietų, vaizdų, garsų, skonių, žvilgsnių, prisilietimų kolekciją. Ji ir yra namai!

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

2 thoughts on “Apie tai, ką turime

  1. Jautriai ir šiltai 🙂

    Patinka

    Posted by dalyciux | liepos 19, 2015, 8:25 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 188 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Ši vasara buvo turtinga ir darbais, ir lietumi gausi, bet rugpjūtis itin dosnus kasdienių stebuklų ir gėrio, kuris visad buvo šalia, tik ne visad rasdavau laiko neva svarbių darbų sąraše. Lietuvoje darau pauzę, o tam tobulai tiko maudynės ežere, plaukimas laivu, draugų sąskrydis gimtam vienkiemyje, kur praleidau pirmus pusantrų savo gyvenimo metų ir iki šiol jaučiu ypatingą ryšį,  vaikščiojimas basomis, alyviniai obuoliai, cukinijos ir  žirniai. O geriausias šios vasaros nutikimas - atostogos su mama, pirmąsyk tik dviese. #summertimefun #treasures #momanddaughter #familytime #doublepower #holidays Šeima svarbiausia. #family #swan #united #strong #birds #beautifulnature #lakesidelife #relax Labas rytas. Norėčiau taip pradėti kiekvieną dieną. #morningmotivation #freshwoman #lake #trakai #slowliving #norush #kliukarkaonholidays Kai niekur neskubi, atsiveria grožiai ir likimas dosnus malonumų.  #timewithmum  #enjoyingthemoment  #norush #travelphotography #dvaras #localtravel #exploringlithuania #daytrip #summertime #beautifullakeview #landscape #history #kliukarkaonholiday Tobulas vakaras. #calm #relax #lakeside #beautifullithuania #trakai #localtravel #holidayswithmum #resting #nature #summervacation #backhome #exploringlithuania #beautifulnature #sirdisdainuoja #realisbeautiful #trakupilis #kliukarkaonholiday #panevezys #konservufabrikas #zirneliai #refresh #peas #krantogatvė #art #photografy #blackandwhitephoto #teamwork #townhistory #mondaywalk #exploringthetown
%d bloggers like this: