//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai, Meilė sau

Apie tai, ką turime

542225_10151207815041195_2083968715_n

Dažnai norime to, ko neturime – garbanotų plaukų, šuniuko, dvynukų, vyresnio brolio, lieknesnės talijos ar riestesnės subinaitės. Norime daugiau pinigų, daugiau erdvės, daugiau laisvės, daugiau meilės, draugų, kelionių, džiaugsmo, miego. Bėgame, lavinamės, keičiame gyvenimą, perdarinėjame save, tobuliname gyvenimo būdą, mokomės, kaip būti sėkmingais ir laimingais. Tik ar to galima išmokti? Gal visas mokslas – tiesiog sustoti ir apsidairyti, ką jau turi, kas aplink tave ir tavyje?

Rasti laiko pasidžiaugti savo ir aplinkinių pasiekimais. Pajausti dėkingumą, pasakyti ačiū, palaiminti nuveiktus darbus ir atsiveriančias galimybes. Nuoširdžiai dėkoti ir drąsiai svajoti.

Šviesios mintys, švari kalba – tai ir yra laimė. Aplinka kuria mus, bet mes kuriame aplinką. Mūsų pasirinkimai yra ne tik mūsų rytojus, bet ir mūsų šiandiena.

Kartais keičiamės kardinaliai, braukiame brūkšnį ir verčiame baltą lapą. Kartais tas naujas piešinys švariame lape gimsta gražesnis, ryškesnis, aiškesnis, kartais – tiesiog kitoks nei buvo. Kartais tai išsigelbėjimas, bet pasitaiko ir pabėgimų, keičiant lokaciją, formą, bet vis nerandant atsakymo – tuomet padės ne kardinalūs pokyčiai, o kardinalus atvirumas sau.

Kiekvienas turime sukaupę įspūdžių, jausmų, kvapų, faktūrų, vietų, vaizdų, garsų, skonių, žvilgsnių, prisilietimų kolekciją. Ji ir yra namai!

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

2 thoughts on “Apie tai, ką turime

  1. Jautriai ir šiltai 🙂

    Patinka

    Posted by dalyciux | liepos 19, 2015, 8:25 am

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 196 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Blagoevgrade vyksta karšto vyno festivalis. Jei paskubėsit, dar spėsit ir ryt:) Apie Kalėdas įprastai pradedu galvoti gruodžio vidury, bet šiandien nuotaika jau šventinė, klausant bulgariško roko koncerto su karštu vynu. Ruduo plaukuose, kiemuose, daržuose ir lėkštėse. 
Maistas šildo, gydo ir įkvepia, jungia ir yra puiki pokalbių tema.
Apie virtuvės reikalus labai skaniai paplepėjom su profesionalia kulinare @baltutyt Apie jos kelią iš Mažeikių į Sofiją skaitykite www.kliukarka.wordpress.com Rudens magija.
Obuolių kambarys sename name.
Kieme kvepia šlapiais lapais ir raudonskruosčiais vaisiais.
Pyragai, kokteiliai ir dantų galandinimas. Viskam savo laikas.
#applemania #autumnvibes #reserve #readyforwinter #oneappleadaykeepsthedoctoraway #applesmell #savings #blogger #kliukarkablog #bloggerlife #bulgarianautumn #novemberjoys Kai galvoje pilka, kartais tereikia pažiūrėti sau po kojomis. 
#rudenssapnai #autumnvibes #autumnperson #bulgariannature #slowliving #colourfullife #enjoyingthemoment #sunnyday #hereandnow #inspiration #weekendoutdoors Ši pasaka ne mano - ji Šiaurės jūros undinės. Galim grįžti į praeities vietas, bet grįžti į tuomečius save - suktas reikalas. 
Lyg ir tas pats, 
Lyg visai kitas.
#vidiniaidialogai #siauresjura #kelioneslaiku #talkingtomyself Va toks vat ūkanotas nutiko šis rytas. Rūkas išsisklaidė, saulė iš debesų patalų išsirangė, bet tos rudens miglos liko mintyse - jaukuma, ramuma, arbatos su medumi, knygos ir adijalai. Rudens aš vis tik vaikas. #nofilter #autumnvibes #octobermorning #foogy #mysterious
%d bloggers like this: