//
you're reading...
Meilė sau

Apie verbalinį striptizą

“Θεά των Όφεων 6393“ by C messier – Own work. Licensed under CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons.

Pateikti savo tinklaraštį viešai, publikuoti savo mintis – ne žurnalistinius tekstus apie kitų žmonių istorijas ir reiškinius, o savo pamąstymus apie santykius su savimi ir kitais, kasdienybės ritualus ir laimės bei harmonijos paieškas – prilygsta viešam apsinuoginimui. Tai baugina.

Nors intymiausias detales, ypač liečiančias kitus žmones, pridengsiu bent skepeta ar paslėpsiu po anklode, vis tik pasirinkta tema, kylantys klausimai, atsakymų variantai, įkvėpimo ir skausmų šaltiniai labai daug pasako apie mane – tikrą, tą, kuri gyvena viduje ir kurią aš pažįstu. Ir kuri ne visada man patinka.

Tačiau nusirengiama ne tik iš tuščio pasipūtimo, manant, kad esi geriausios formos ir norint pademonstruoti tobulus iškilimus ir įlinkimus. Atsiveriama ir siekiant įveikti savo baimes, norint praplėsti horizontus. Niekas nevyksta šiaip sau. Ir jei mintis rašyti tai, kas įdomu, kas rūpi, kas rašosi manęs neapleidžia ne dieną ir ne mėnesį, pabandyti verta.

Juk tik būdama tikra – su savo nuoskaudomis, savo pasididžiavimu, stebuklais ir įpročiais, kelionių atradimais ir pridegusiais puodais – keliauju ten, kur noriu būti. Net jei kryptis dar ne visi aiški, tik dalinantis savo mintimis tame kelyje atsiras bendraminčių – panašiai mąstančių, jaučiančių, ieškančių atsakymų į panašius klausimus. Juk nežinau, ką sutiksiu rytoj,kas perskaitys mano įrašą ir pakeis savo gyvenimą, kokių iniciatyvų gims.

Šis tinklaraštis yra nauja pradžia. Bet kartu ir rezultatas viso lygšiolinio gyvenimo ir sukauptų patirčių. Kadangi savo kūną norėčiau pasilaikyti sau, o pasirinkimas daryti karjerą per lovą šiuo metu nevilioja, ryžausi verbaliniam striptizui. Tikiu, kad tobuliausia karjera, kai susigroja bendraminčių sielos. Tuomet ir gimsta  didžiausi stebuklai.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir  dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: