//
you're reading...
Meilė sau

Apie verbalinį striptizą

“Θεά των Όφεων 6393” by C messier – Own work. Licensed under CC BY-SA 4.0 via Wikimedia Commons.

Pateikti savo tinklaraštį viešai, publikuoti savo mintis – ne žurnalistinius tekstus apie kitų žmonių istorijas ir reiškinius, o savo pamąstymus apie santykius su savimi ir kitais, kasdienybės ritualus ir laimės bei harmonijos paieškas – prilygsta viešam apsinuoginimui. Tai baugina.

Nors intymiausias detales, ypač liečiančias kitus žmones, pridengsiu bent skepeta ar paslėpsiu po anklode, vis tik pasirinkta tema, kylantys klausimai, atsakymų variantai, įkvėpimo ir skausmų šaltiniai labai daug pasako apie mane – tikrą, tą, kuri gyvena viduje ir kurią aš pažįstu. Ir kuri ne visada man patinka.

Tačiau nusirengiama ne tik iš tuščio pasipūtimo, manant, kad esi geriausios formos ir norint pademonstruoti tobulus iškilimus ir įlinkimus. Atsiveriama ir siekiant įveikti savo baimes, norint praplėsti horizontus. Niekas nevyksta šiaip sau. Ir jei mintis rašyti tai, kas įdomu, kas rūpi, kas rašosi manęs neapleidžia ne dieną ir ne mėnesį, pabandyti verta.

Juk tik būdama tikra – su savo nuoskaudomis, savo pasididžiavimu, stebuklais ir įpročiais, kelionių atradimais ir pridegusiais puodais – keliauju ten, kur noriu būti. Net jei kryptis dar ne visi aiški, tik dalinantis savo mintimis tame kelyje atsiras bendraminčių – panašiai mąstančių, jaučiančių, ieškančių atsakymų į panašius klausimus. Juk nežinau, ką sutiksiu rytoj,kas perskaitys mano įrašą ir pakeis savo gyvenimą, kokių iniciatyvų gims.

Šis tinklaraštis yra nauja pradžia. Bet kartu ir rezultatas viso lygšiolinio gyvenimo ir sukauptų patirčių. Kadangi savo kūną norėčiau pasilaikyti sau, o pasirinkimas daryti karjerą per lovą šiuo metu nevilioja, ryžausi verbaliniam striptizui. Tikiu, kad tobuliausia karjera, kai susigroja bendraminčių sielos. Tuomet ir gimsta  didžiausi stebuklai.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 188 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Ši vasara buvo turtinga ir darbais, ir lietumi gausi, bet rugpjūtis itin dosnus kasdienių stebuklų ir gėrio, kuris visad buvo šalia, tik ne visad rasdavau laiko neva svarbių darbų sąraše. Lietuvoje darau pauzę, o tam tobulai tiko maudynės ežere, plaukimas laivu, draugų sąskrydis gimtam vienkiemyje, kur praleidau pirmus pusantrų savo gyvenimo metų ir iki šiol jaučiu ypatingą ryšį,  vaikščiojimas basomis, alyviniai obuoliai, cukinijos ir  žirniai. O geriausias šios vasaros nutikimas - atostogos su mama, pirmąsyk tik dviese. #summertimefun #treasures #momanddaughter #familytime #doublepower #holidays Šeima svarbiausia. #family #swan #united #strong #birds #beautifulnature #lakesidelife #relax Labas rytas. Norėčiau taip pradėti kiekvieną dieną. #morningmotivation #freshwoman #lake #trakai #slowliving #norush #kliukarkaonholidays Kai niekur neskubi, atsiveria grožiai ir likimas dosnus malonumų.  #timewithmum  #enjoyingthemoment  #norush #travelphotography #dvaras #localtravel #exploringlithuania #daytrip #summertime #beautifullakeview #landscape #history #kliukarkaonholiday Tobulas vakaras. #calm #relax #lakeside #beautifullithuania #trakai #localtravel #holidayswithmum #resting #nature #summervacation #backhome #exploringlithuania #beautifulnature #sirdisdainuoja #realisbeautiful #trakupilis #kliukarkaonholiday #panevezys #konservufabrikas #zirneliai #refresh #peas #krantogatvė #art #photografy #blackandwhitephoto #teamwork #townhistory #mondaywalk #exploringthetown
%d bloggers like this: