//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Apie laiką, kuriame paskęsti

DSC05258

Rašiau klausimus, poškėjau klaviatūra, taisiau angliškus žodžius raudonai pavingiuotus ekrane ir vos spėjau fiksuoti smalsumą ir įrėminti jį klausimais. Klausimais pasaulio aeroklubams, apie tai, kaip jie organizuoja savo veiklą, kuo gyvena, kur kliūna, kaip keliasi, kuo didžiuojasi, skraido, kuria, kiek buria žmonių ir kuo jos vilioja. Ir tai tik dalis. Dalis, kurią pavyko išreikšti žodžiais, sudėti į klausimus, sunumeruoti, įrėminti įžanga ir mandagiu atsisveikinimu ir šią pakuotę išsiųsti elektroniniu paštu į  Australiją ir Pietų Ameriką beigi Afganistaną. Jau kelis kartus tikrinau paštą, nors suprantu, kad dėl laiko skirtumo, mano smalsumas adresato dar tikriausiai nepasiekė.

Pakuotes išsiunčiau keturias, pasilikau dar džiaugsmo, atrasti naujų organizacijų egzotiškiausiose šalyse, ir dar kart apsidžiaugti supratus, kad skraido žmonės visur. Visame pasaulyje. Kad to noro nenumalšina niekas. Kad jei neskraido akrobatiniais lėktuvais, tai konstruoja modelius, popierinius lėktuvėlius, galiausiai piešia pagaliuku smėlyje skraidančius aparatus ir mosuoja rankomis lyg sparnais. Siunčia mintis į kosmosą, o tai net daugiau nei aviacija. Skrieja nesuvokiama erdve.

Rodos, vos sudėjau taškus ant i, pribūriau klausimų, patikslinau šį tą, radau kontaktus, įkišau nosį į kelių oro sporto komisijų, federacijų ir susivienijimų puslapius, išsiunčiau kelis laiškelius ir kelių valandų kaip nebūta, o rodos tik keliolika minučių.

Gera grįžti į būseną, kai paskęsti laike, jis tave neša, tu darai, darai, neturėdama termino, kiek tam gali skirti, bet laikas skrieja bent kelis kart greičiau nei fiziškai jauti. Čia kaip teorinė ir jutiminė oro temperatūra.

Išnirau laimingesnė. Ir laukiu vėl akimirkų, kuriose skęsiu sapne, ir kur plauksiu, nersiu, išnirsiu ir plūduriuosiu rytoj.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 247 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com
Reklama
%d bloggers like this: