//
you're reading...
Kasdieniai įkvėpimai

Apie sūpynes ir kitus žaidimus

37312_433511751194_8291876_n

Šiandien labai smagiai supausi ant sūpynių – ir viena ant tų tradicinių, ir su dvimečiu žaidimų draugu ir jo močiute ant „svarstyklių“, ir net nusliuogiau čiuožykla, kuri kaip tyčia pasitaikė ne vaikiškų gabaritų, o man buvo valiūkiška nuotaika.  Kas pasakė, kad baigti suptis reikia dešimties ar šešiolikos?

Mokausi gyvenimo džiaugsmo iš vaikų. Mažieji žmonės, gebantys valandą spaudyti elektros jungiklį ir kaskart atsiradus šviesai ar aptemus nuoširdžiai nustebti ir juoktis pilnais plaučiais, mane stebindavo ir erzindavo, man greitai nusibosdavo tokia draugija, bet sudominti nauja veikla stigo fantazijos ir bendravimo su tokiu jaunu jaunimu įgūdžių. Tačiau ilgiau stebėdama, negaliu nesižavėti neribota vaikiška fantazija ir įsitraukimu į veiklą. Be kelių mėnesių trimetis statė tunelį. Medine šakele ant žvyro. Traukiniams. Tai rimtas statinys, tad į pagalbą kvietė ir dėdę, ir būtų pastatęs daugiakilometrinį tunelį, neabejoju, jei ne laikas pietų miegui ir kompromisų neleidęs tėtis.

O po to jau sliuogiau čiuožykla aš. Labai patiko. Suaugę kažkodėl nusprendžia tapti rimti. Kada kažkas klinkteli mums galvoje ir iš kur ateina mintis, kad laikas pilkiems kostiumėliams, solidiems portfeliams, odiniams batams ir rankinėms,  brangiems papuošalams? O taip išsidabinus tarsi nedera spontaniškai pasisupti.

Džiaugiuosi, kad šiais laikais mažų ir didelių vaikų daugėja. Ne visi nori tapti “normalūs“ ir kartu su solidžiomis pareigomis ir solidžia uniforma užsiklijuoti sau etiketę “rimtas žmogus“. Liko ir nepagrįstai linksmų, ir nepagrįstai optimistų. Liko nesureikšminusių savo pasiekimų ir titulų, nepraradusių vaikiško smalsumo ir džiaugsmo. O rimtųjų žaidimai kiti – brangūs ir kartais pavojingi. Rasti laiko suptis parke man gerokai prabangiau ir gerokai arčiau mano laisvės supratimo.

Reklama

About Justina Mikeliūnaitė

Pleputė, stebėtoja, rašytoja ir istorijų sekėja. Emigrantė, žurnalistė. Kliukarka.

Komentarai

One thought on “Apie sūpynes ir kitus žaidimus

  1. Ir aš žaviuosi vaikiškumu 🙂

    Paspaudė "Patinka": 1 person

    Posted by dalyciux | liepos 26, 2015, 5:27 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama

Kategorijos

Įveskite el. pašto adresą, kuriuo norite gauti pranešimus apie naujus įrašus.

Prisijunkite prie kitų 220 pasekėjų

Follow Kliukarka on WordPress.com

Instagram

Lietuvos atkurtos nepriklausomybės 100 Bulgarijos lietuvių bendruomenė šventė drauge. #lietuvosgimtadienis #vasario16 #restoredlithuania100🇱🇹 #pasauliolietuviai #globalilietuva #lithuaniancommunityinbulgaria Lietuvaitę gali išvežti iš Lietuvos, bet Lietuvos iš lietuvaitės - ne:). #vasario16 #lietuvaite #lithuaniangirl #restoredlithuania100🇱🇹 #atkurtailietuvai100 #freedominsideme #happybirthdaylithuania #dvasinispavasaris #tylirevoliucija #kliukarkablog Meilė man - būti su mylimais žmonėmis @raminta.minty, @m.mikeliunas, laisvė - leistis nuo kalno, griūti ir keltis, žaisti ir juoktis, supykus taikytis. Ši savaitė yra ypatinga - #meilesdiena, #100metųatkurtailietuvai #vasario16, #užgavėnės, #pelenudiena, #atsirasymusavaite, #proshki. Atsiprašymo savaitė, kasmetinė bulgarų tradicija, apjungia visas šias dienas. #laisve bei #meilesau man asocijuojasi su paleistom kaltėm. Atsiprašyti, išsisakyti, atleisti, paleisti ir išsilaisvinti linkiu visiems.@viktorijaurbon @lrt.lt laidoje #stambiuplanu kalbėjo apie tylią revoliuciją ir pastangas kasdien būti geresniu žmogumi. Atsiprašymai, mano galva, vienas iš įrankių tylioms revoliucijoms ir šviesesniam, laisvesniam pasauliui kurti kasdien ir kiekvienam. #tylirevoliucija #atleistiirpaleisti #dvasinispavasaris #panevėžys #1990s Daugiau apie atsiprašymų savaitę rašau savo bloge www.kliukarka.wordpress.com Užuodžiu pavasarį:) Per šiandien saulės gavau tiek, kiek Lietuvoj per visą mėnesį. +11. Jau išdygusios salotos ir špinatai, kamšom plėvele dėl viso pikto. Nors išvažiuoti sunku, vėl džiaugiuosi, kad širdy turiu dvi šalis, dvejus namus ir  dvigubai daugiau meilės. #villagelife #springiscomming #earlyspring #walks #nature #secondhome #enjoyingbulgaria #winterwalks #date #givemeakiss #fallowdeer #ourdoors #attentionlover #lithuanianmanors #naturalbeauty #danieliai Miestas šiandien skambėjo, trepsėjo, judėjo, šėlo, kvailiojo ir linksminos taip, kad piktos dvasios šiemet be žodžių suprastų, kad joms čia nėra ką veikti, o metus lydėtų sėkmė, sveikata, ir visokeriopa gerovė. #kukeriai #persirengėliai #miestokarnavalas #bulgariskostradicijos #naujimetai #naujaenergija #piktudvasiuvaikymas #newyearstart #freshstart #sunnyday #funday #exploringbulgaria #kukerifestival
%d bloggers like this: